اخبار

اخبار

ساپکو قهرمان مسابقات بدمینتون تیمی کارگران استان تهران شد

مسابقات بدمینتون کارگران استان تهران دی ماه امسال در حالی برگزار شد که شرکت ساپکو ضمن به دست آوردن نتایج خوب در بخش انفرادی موفق به کسب مقام نخست تیمی رقابتهای این دوره براي دومين سال پياپي شد.

به گزارش روابط عمومی ساپکو، در رقابت های امسال که به دلیل استقبال همکاران، ساپکو در قالب دو تیم هفت نفره الف و ب حضور یافته بود، هشت تیم از استان تهران شرکت داشتند که طی دو روز برگزاری این مسابقات به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دوره از مسابقات که به میزبانی سایپایدک برگزار می شد، پس از بازی های گروهی که بصورت دوره ای برگزار شد،  تیم های الف ساپکو و صنایع هواپیمایی از گروه A و دو تیم ایران خودرو و پارس خودرو از گروه B به ترتیب مقام اول و دوم را در گروه خود بدست آورده، راهی مرحله نیمه نهایی شدند.
در دور نیمه نهایی نیز تیم ساپکو الف و صنایع هواپیمایی با غلبه بر حریفان خود به مسابقه فینال راه یافتند که در نهایت، تیم ساپکو توانست مقام قهرمانی را با شکست 2 بر 1 این تیم از آن خود کند.

در بخش انفردادی نیز آقایان امیر قاسمی و محمود بیگ محمدلو به ترتیب مقام های اول و چهارمی این دوره را کسب کردند.

گفتنی است، تیم ساپکو را در این رقابت ها در گروه الف، آقایان بهرام مصلح، ایرج دریابر، آرش صمیمی، محمود بیگ محمدلو، ایل گلدی عزیزی به سرپرستی رضا ساعدی و در گروه ب آقایان احمد توکلی، نادر امیرخانی، علیرضا قدیمی، حامد ابوالفتحی، محسن عالیخانی و فرید سعادتیان به سرپرستی سید روح ا... ذوالفقاری همراهی می کردند. امیر قاسمی نیز مربی‏گری تیم‏های ساپکو را در این مسابقات بر عهده داشت. 

تاریخ درج: ۱۳۹۵/۱۰/۲۸